proxorov.avtПрохоровський Юрій Станіславович, 1972 року народження, закінчив з відзнакою у 1995 році Санкт-Петербурзький державний медичний університет ім. акад. І.П.Павлова.

В 1995-1997 роках проходив інтернатуру на базі кардіологічного відділення  № 2 Тернопільської обласної клінічної комунальної лікарні.

З 1997 до 1999 року навчався в клінічній ординатурі на кафедрі терапії та сімейної медицини ФПО Тернопільської державної медичної академії.

До початку навчання в аспірантурі у жовтні та листопаді 1999 року працював лікарем-кардіологом по наданню допомоги хворим на інфаркт міокарда в палаті реанімації та  інтенсивної терапії кардіологічного відділення Тернопільської міської комунальної лікарні № 2.

З 1999 до 2002 року навчався в очній аспірантурі на кафедрі терапії та сімейної медицини ФПО Тернопільської державної медичної академії.

Під час навчання в клінічній ординатурі та аспірантурі постійно курував хворих в кардіологічному відділенні, котре було основною базою стажування.

Після закінчення навчання в аспірантурі у 2002 році був переведений на посаду асистента кафедри нормальної фізіології ТДМА та працював лікарем-кардіологом по наданню допомоги хворим на інфаркт міокарда в палаті реанімації та інтенсивної терапії кардіологічного відділення Тернопільської міської комунальної лікарні № 2 за зовнішнім сумісництвом.

У березні 2003 року згідно з рішенням атестаційної комісії при УОЗ Тернопільської облдержадміністрації присвоєна друга кваліфікаційна категорія зі спеціальності "Кардіологія".

У 2003 році захистив кандидатську дисертацію на тему "Вплив еналаприлу, триметазидину та лазеротерапії на гемодинаміку та мікроциркуляцію у хворих на стабільну стенокардію".

З 2006 року по теперішній час працює лікарем-кардіологом та лікарем функціональної діагностики ТОВ "Паракліт".

У липні 2006 року пройшов курси підвищення кваліфікації "Ультразвукова діагностика серця і судин" на базі Національного Інституту кардіології ім. М.Д. Стражеска АМН України.

У вересні 2006 року стажувався за спеціальністю "Кардіологія" на кафедрі кардіології та функціональної діагностики Національної медичної академії післядипломної освіти ім. П.Л. Шупика МОЗ України.

 У вересні 2007 року пройшов передатестаційний цикл та склав іспит за спеціальністю „Кардіологія” на кафедрі терапії і сімейної медицини факультету післядипломної освіти Тернопільського державного медичного університету   ім. І. Я. Горбачевського.

 28.02.2008 р. згідно з рішенням атестаційної комісії при ГУОЗ Тернопільської облдержадміністрації присвоєна перша кваліфікаційна категорія з спеціальності „Кардіологія”.

У вересні – грудні 2009 року пройшов курси спеціалізації за суміжною спеціальністю "Функціональна діагностика" на кафедрі кардіології та функціональної діагностики Національної медичної академії післядипломної освіти ім. П.Л. Шупика МОЗ України.

У жовтні 2012 року пройшов передатестаційний цикл та склав іспит за спеціальністю „Кардіологія” на кафедрі терапії і сімейної медицини факультету післядипломної освіти Тернопільського державного медичного університету   ім. І. Я. Горбачевського.

01.03.2013 р. згідно з рішенням атестаційної комісії при ГУОЗ Тернопільської облдержадміністрації присвоєна вища кваліфікаційна категорія з спеціальності „Кардіологія”.